LEŻAK SOLARNY

Unikalny design i wyjątkowa technologia miejska.

LEŻAK SOLARNY

Unikalny design i wyjątkowa technologia miejska.

Wiele zastosowań w jednym urządzeniu.

Dzieci

Rodzice

Os. starsze

Os. niewidome

Turyści

Możliwości Zielonego Leżaka Sunbed

 • ładowanie urządzeń elektronicznych przez (1xport USB 1x ładowarka indukcyjna)
 • kod QR – zakodowana strona www Klienta
 • Braille – tabliczka instruktażowa dla użytkowników
 • oświetlenie LED

Możliwości Zielonego Leżaka Sunbed

 • ładowanie urządzeń elektronicznych przez (1xport USB 1x ładowarka indukcyjna)
 • kod QR – zakodowana strona www Klienta
 • Braille – tabliczka instruktażowa dla użytkowników
 • oświetlenie LED

 

Funkcjonalny i poręczny

Leżak solarny to nowość na rynku niezależnych elementów małej architektury solarnej.
Stworzony jako idealny element na plażę, baseny zewnętrzne lub termy.
Leżak dzięki wodoodpornym zabezpieczeniom i poręcznej konstrukcji może być łatwo przestawiany
z miejsca na miejsce nawet w odległości kilku centymetrów od źródła wody.

Ruchomy stelaż fotowoltaiczny

 

Panel fotowoltaiczny w leżakach solarnym został zamontowany tak, aby pełnił funkcje dodatkowego osłonienia przed słońcem dla użytkownika. Posiada on również regulowany stelaż, dzięki któremu można ustawić panel tak aby zasłaniał osobę korzystającą z leżaka i jednocześnie był najbardziej wydajny energetycznie.

Ładowanie indukcyjne

 

Coraz więcej urządzeń elektronicznych posiada system ładowania w formie ładowania indukcyjnego (bezprzewodowego). Wystarczy, że położymy telefon na ładowarce umieszczonej w leżaku, w określonym punkcie do ładowania – zazwyczaj dostępne na rynku ładowarki występują w formie okręgu.

Urządzenie bezpieczne dla dzieci

 

Leżak solarny jest pozbawiony ostrych krawędzi przez co jest w 100% bezpieczny i mogą z niego korzystać nawet dzieci. Urządzenie zostało stworzone z myślą nie tylko o funkcjonalności, ale przede wszystkim
o bezpieczeństwie każdego użytkownika.

Smartta Energy Control

 

System Smartta Energy Control, chroni akumulator przed przeładowaniem i rozładowaniem, dzięki czemu akumulatory montowane w ławkach są odporne na działanie warunków atmosferycznych, przez co leżaki są bardziej wydajne energetycznie.

Wygodne wyprofilowane siedzisko

 

Na etapie badań i testów konstrukcji urządzenia, technicy i inżynierzy dołożyli wszelkich starań, aby siedzisko, oraz oparcie w leżaku Sunbed, było wyprofilowane i przystosowane do długiego korzystania z urządzenia. Wygodne i estetyczne siedzisko nie obciąża mięśni, oraz nie powoduje ich zmęczenia, przez co ławki uchodzą za najwygodniejsze na rynku.

Modułowość- dodatkowe funkcje

Leżaki Sunbed oprócz standardowych funkcji mogą być rozbudowywane na każdym etapie użytkowania. Funkcje w, które mogą być doposażone ławki to np. głośniki bluetooth, odstraszacz komarów, bezprzewodowy Internet, lub przewodniki turystyczne. Wspomniana wcześniej modułowość charakteryzuje się również doposażaniem urządzenia o większe i bardziej wydajniejsze parametry.

Montaż urządzenia

 

Leżaki solarne ważą od 100 do 350 kg w zależności od wyposażenia i parametrów. W przypadku leżaków Sunbed jest to waga około 200 kg. Jeśli chcemy zamontować leżak do podłoża, na którym miałby się znaleźć, należy pamiętać, że każda ławka może być montowana do każdego gruntu twardego, np. kostki brukowej, fundamentu betonowego czy granitu. Jeśli w danym miejscu nie występuje utwardzenie terenu należy zamontować fundamentowe bloki betonowe w miejscu kotwienia.

Dane techniczne urządzenia

 • Wysokość leżaka solarnego : 78 cm
 • Szerokość leżaka solarnego: 72 cm
 • Długość: 165 cm
 • Masa 200kg

Urządzenia Smartta, to najbardziej uniwersalne urządzenia dla wyposażenia inteligentnej miejskiej architektury. Mogą obsługiwać niemal, każde urządzenie elektroniczne