Wi-Fiinternet bezprzewodowy

Bezprzewodowy dostęp do internetu

Bezprzewodowy internet zapewnia możliwość korzystania z kont bankowych, robienia zakupów lub słuchania muzyki np. na placu zabaw.

Zielona Energiaładowanie urządzeń mobilnych

Zielona Energia w zasięgu ręki

Wykorzystując odnawialne źródła energii fundujesz swoim odbiorcom dostęp do darmowego prądu. Wystarczy połączyć urządzenie przez port USB, do przewodu samo-zwijającego się lub położyć telefon na ładowarce indukcyjnej, aby w pełni naładować swój telefon, tablet itp.

Stacja Naprawczasamoobsługowy serwis rowerów i nie tylko!

Intuicyjna stacja naprawcza

Wyposażona w komplet narzędzi, kluczy płaskich, krzyżaków, imbusów, a także dodatkowych niezbędników do np. wymiany dętki. Wygodna i prosta w użyciu wyposażona w automatyczny kompresor, przyciąga nie tylko rowerzystów. Dzieci mogą naprawić swoje hulajnogi, mamy usunąć usterki w wózkach. Z możliwości stacji korzystają również osoby niepełnosprawne, które chcą zadbać o swoje wózki i pojazdy.

Audio Guidecałodobowy przewodnik turystyczny

Witamy i zapraszamy do…

O dowolnej porze dnia i nocy odwiedzający mogą odnaleźć dzięki naszym ładowarką docelowe miejsca odwiedzin. Atrakcje turystyczne, muzea, rozrywka, seanse programy spektakli w teatrze, a nawet rozkład jazdy komunikacji publicznej. To wy decydujecie jakie informacje będą udzielane użytkownikom Waszej ładowarki.