Inteligentne i Ekologiczne Meble Solarne

 

Innowacyjne rozwiązania, wykorzystanie sprawdzonych technologii, ekologicznych, które łączą się z naturą i z Nami ludźmi w jedną współistniejącą całość.

 

Pewnie zastanawia Was dlaczego traktujemy nasze urządzenia w ten sposób i nazywamy meblami?

 

Mają one konkretne przeznaczenie, nie służą jako szafka, ani łóżko, chociaż niekiedy można by sobie pozwolić wyciągnąć nogi położyć się na ławeczce i posłuchać, dźwięków natury lub relaksującej muzyki biegnącej z głośników Zielonych Ładowarek.

 

Są z Nami zawsze, nie zmieniają położenia, możemy z nich korzystać kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dostarczają nam darmowy prąd, możemy dzięki nim naładować telefon lub inne urządzenie mobilne, bez którego nie ruszamy się z domu. Służą dobrą radą, wskazówką lokalizacyjną, rozpiską o godzinach odjazdów transportu publicznego, pogadają o pogodzie, udostępnią Nam internet, to prawdziwe meble, po prostu czekają na Nas na świeżym powietrzu. Przy nich możemy poczuć się jak w domu, to prawdziwe meble. Zdobią otoczenie, są praktyczne i tworzą swój mały mikro klimat.

 

 

Wizualizacje

 

Stworzyliśmy dla naszych odbiorców, dla Was kilka wizualizacji, które mają na celu pomóc Wam wyobrazić sobie jakby to było, gdyby Zielone Ładowarki zagościły, a raczej zadomowiły się w sercu Waszego parku, skweru, starego rynku lub innej praktycznie dowolnej lokalizacji.

 

Zależy Nam na tym, abyście poznali wszystkie możliwości Zielonych Ładowarek, a także jeśli będziecie kiedyś mieli okazję, wypróbowali jedną z nich. Jest ich już naprawdę sporo. Dysponujemy dokumentacją zdjęciową i filmami, ale to nic w porównaniu do spotkania na żywo.

 

Jeśli nie ma Zielonej Ładowarki w Twojej okolicy, to nic straconego, możesz wypróbować naszą aplikację i z łatwością zlokalizować najbliższą z nich. Nawet jeśli jest zbyt daleko to warto zaplanować wycieczkę, w trakcie której będzie ona jedną z atrakcji do zwiedzania lub taką mała asekuracją w razie, jakbyście chcieli od niej dowiedzieć się co warto jeszcze zwiedzić w danej okolicy.

 

Biwakowanie

 

Na pierwsze spotkanie z Zieloną Ładowarką warto od razu zabrać kocyk i ulubione przysmaki. Możecie śmiało zaplanować swój czas relaksu, spotkanie na lunch, a także być pewnym, że nie tylko wy się posilicie pozytywną energią, ale Wasze urządzenia, które przeważnie w trakcie dłuższych wycieczek szybką tracą swoje zasilanie.

 

Na Zieloną Ładowarkę zawsze można liczyć w takich sytuacjach. Ma wejścia na podłączenie przewodu do ładownia, własne samo rozwijalne kable z odpowiednimi końcówkami, ba! może być też wyposażona w bezprzewodowe ładowanie indukcyjne.

Poczucie bezpieczeństwa

 

Prawdziwe poczucie bezpieczeństwa, to warto podkreślić! Nie tylko z uwagi na to, że w razie potrzeby możemy skorzystać z darmowego prądu, by dalej użytkować swój telefon. Nasze meble mają różne dodatki, które często pozwalają Nam czuć się swobodnie i spokojnie.

 

Przykłady?

 

Przycisk wzywania pomocy, kamera szerokokątna z podglądem na żywo, stacja naprawcza to tylko niektóre z nich. Zielone Ładowarki troszczą się o Nas do tego stopnia, że na specjalne życzenie mogą użyć swoich czujników pomiaru jakości powietrza i poinformować o niekorzystnych warunkach panujących „pod chmurką”. Tak! dzisiejszy spacer i zbyt długie spędzanie czasu na dworze, w cale nie musi być korzystne dla Twojego organizmu.

Łatwość i przystępność

 

Zaprojektowaliśmy nasze urządzenia, tak aby cieszyły każdego. Mogą z nich korzystać wszyscy bez względu na wiek. Uposażone są w instrukcje głosowe, piktogramy, wskazówki zapisane alfabetem Braille’a dla osób niewidomych. Z łatwością dostęp do wszelkich udogodnień uzyskają zarówno dzieci jak i osoby starsze oraz niepełnosprawne. Z myślą o nich, a także o osobach uprawiających sport stworzyliśmy dodatek w postaci miernika tętna i ciśnieniomierza, czyż to nie jest wspaniałe?

Nasi podopieczni

 

Są pod dobrym okiem, możemy śmiało wypuścić dzieciaki na orlika, plac zabaw, czy w inne miejsce i podglądać ich poczynania z domu na laptopie lub wszędzie, gdzie mamy internet z dowolnego urządzenia.

 

To bardzo ważne dla ukojenia niepokoju rodziców, a i przypominamy, nie ma tłumaczenia, że „telefon się rozładował, a zabawa trwała w najlepsze, zawsze można się podładować i nie wymówka o zużytym limicie internetu, też tu „nie przejdzie”, bo Zielone Urządzenia dostarczają darmowy internet bezprzewodowo prez wi-fi.

 

Tak więc nad poczynaniami w parku zabaw, czuwa czujne oko i przy okazji dostarcza to co niezbędne, żeby zawszew razie czego być w szybkim kontakcie.

Pomocna dłoń w zasięgu Twojej ręki

 

Do Zielonej Ładowarki można zgłosić się z prośbą o pomoc przy naprawie roweru. Naprawa dziurawej dętki, zmiana położenia siodełka lub kierownicy, założenie łańcucha, czy też bez wysiłkowe napompowanie koła. Te i inne naprawy możemy przeprowadzić sami, dzięki zestawom kompletnych narzędzi i automatycznemu kompresorowi powietrza.

 

Nawet jeśli nie mamy o takich naprawach bladego pojęcia to wszystko staje się bardzo proste, bo oprócz praktycznych elementów, dzięki Zielonym Ładowarkom, mamy też dostęp do teorii, czyli instrukcji jak należy dokonać prawidłowo konkretnych napraw.

 

To jednak nie wszystko, bo nie tylko rowerzyści korzystają z tej formy pomocy. Równie łatwo można poprawić usterki przy wózku inwalidzkim, w innych sprzętach takich jak hulajnogi, rolki, deskorolki. Bez problemu skorzystają z nich także mamy w trakcie spaceru z wózkiem.

Uniwersalny przekaz

 

Audio Guide system, który poprowadzi Was przez okoliczne atrakcje, opowie historię zabytków, poinformuje o najbliższych spektaklach to nic innego jak całodobowy przewodnik, do usług wtedy kiedy tylko zechcesz. Informacje głosowe, miejsce na panelu na umieszczenie informacji tekstowych wzbogaconych o zdjęcia potęgują zainteresowanie zwiedzających.

Opowieści nie mają końca

 

„Od wschodu do zachodu słońca,
Od kurortów i nadmorskich plaż na północy
Aż po bacówki i dzikie górskie szlaki na południe,
Tam, gdzie spotkamy Zieloną Ładowarkę
zawsze poczujemy się cudnie.”

 

Przedstawiliśmy Wam główne funkcjonalności Naszych Inteligentnych i Ekologicznych Mebli solarnych. Znamy je bardzo dobrze i cenimy je tak samo jak wszyscy użytkownicy w ponad 200 lokalizacjach. Nie wymieniliśmy jeszcze wszystkich możliwości, a chcielibyśmy poznać w zamian chociaż jeden powód dlaczego Zielona Ładowarka jeszcze nie jest w Twojej okolicy?

Już czas, aby w centrum zatłoczonej aglomeracji mieszkańcy mogli delektować się dźwiękami natury odpoczywając na Zielonych Ławkach Solarnych, niezbędny prąd i internet oraz inne udogodnienia docierały do osamotnionych zakątków, by nasze meble wzbogacały:
– otoczenie swoim wyglądem i wyjątkowym urokiem
– budżety swoimi możliwościami promocyjno-reklamowymi
– bezpieczeństwo broniąc się samemu przed wandalizmem
i chroniąc przy tym otoczenie swoim „sowim spojrzeniem”.

Dzielmy się tym co najlepsze

 

Sprawdzone technologie, które podbijają rynek i przeżywają swój boom, takie jak panele solarne i turbiny wiatrowe czerpią z natury i dzielą się pozyskaną energią. Nasze urządzenia są tak zaawansowane, że potrafią gromadzić energię na zaś, a nawet stosować zasilanie hybrydowe jeśli to tylko wskazane.

Są przemyślane od początku do końca, zatroszczyliśmy się o każdy szczegół nie tylko związany z poprawą samopoczucia użytkownikom i dostarczania im korzyści. Przygotowaliśmy również pomysły dla Was odpowiedzialnych za tego typu inwestycje, które z pewnością wspomogą Was w podjęciu odpowiedniej dla regionu decyzji.

W pakiecie z ładowarkami zapewniamy jasne i klarowne warunki pielęgnacji urządzenia, konserwacji i kosztów z wiązanych z ewentualnymi usterkami, jeśli naruszenia nie będą objęte gwarancją.

Rozwiązania dla fundatorów i sponsorów, korzyści marketingowo PR’owe dla podmiotów decyzyjnych oraz dla lokalizacji samej w sobie i atrakcji turystycznych w zasięgu.

Pragniesz poznać szczegóły techniczne, opinie innych gmin, miast, powiatów lub organizacji i przedsiębiorstw z sektora biznesu?

Skontaktuj się z Nami teraz!