_

Misja i cele Smartta

Poznajmy się bliżej! Zaprzyjaźnij się z naszymi planami.

Jesteśmy grupą ekspertów w dziedzinie zielonej energii,
entuzjastów innowacyjnych rozwiązań i pionierów
pod kątem wdrażania w życie nowych technologii.

 

Nasze pomysły opieramy na rzeczywistych potrzebach jakie wiążą się z życiem codziennym. Tworzymy łatwe w użyciu, wielofunkcyjne narzędzia, które nie tylko wspierają tworzenie czystego i przyjaznego otoczenia, ale również niosą pomoc w różnych sytuacjach awaryjnych, a co najważniejsze budują poczucie większego bezpieczeństwa.

 

  • Zielona ładowarka
  • Ładowarka hybrydowa
  • Ładowarka mobilna
  • Stacja naprawcza
  • Zielona ławka solarna
  • Drzewo fotowoltaiczne
_

Ekologia

Aspekty korzyści dla środowiska

Nasze otoczenie jest najważniejsze!

 

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza Ziemia jest jedna jedyna i jesteśmy od niej zależni. Problemy związane z ocieplającym się klimatem i co raz bardziej zanieczyszczonym środowiskiem stawiają przed nami ogromne wyzwania.

Smartta proponuje rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy sytuacji. Użytkownicy naszych Zielonych Ładowarek, korzystają z energii odnawialnej, tym samym oszczędzają prąd produkowany w elektrowniach i z innych źródeł generujących nieczystości.

_

Innowacyjność

Aspekty rozwoju technologii

Wdrażamy nowości w życie!

 

Odkrycia, patenty i nowe możliwości są dla ludzi po to aby z nich korzystali do woli. My połączyliśmy fotowoltaikę w tym panele solarne i turbiny powietrzne z ekologicznymi akumulatorami i silnikami hybrydowymi po to by dostarczać Wam energię uzyskaną z naturalnych źródeł.

Wasze wsparcie pomaga nam udostępniać ją kolejnym użytkownikom smartfonów, tabletów, hulajnóg i innych urządzeń elektrycznych. My wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom, tak aby dostosować je do Waszych potrzeb.

_

Funkcjonalność

Aspekty potrzeb użytkowników

Tworzymy z myślą o Was!

 

Darmowa energia internet wi-fi, ładowarki z kablem do iPhonów, tabletów i telefonów z Androidem, potry i wejścia USB, a także ładowarki indukcyjne (ładowarki bezprzewodowe), oświtlenie LED i Audio Guide – przewodnik turystyczny to to co proponujemy w standardzie.

Wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom i proponujemy nowe funkcje. Stacje naprawcze z kompresorem, sensory pomiaru czystości powietrza, światło, pomiar ciśnienia krwi, kamery monitorujące i inne dodatki już są w zasięgu. Sprawdź!

_

Komunikacja

Aspekty i dodatki marketingowe

Wynagradzamy inwestorów!

 

Tak naprawdę to WY jesteście odpowiedzialni za dostarczanie darmowej energii, internetu i innych fantastycznych dodatków za pośrednictwem zielnych ładowarek i ławek. Nasze urządzenia wyposażone są w dodatkowe info grafiki, podwieszane panele reklamowe, grawerowane obudowy i powierzchnie z nadrukiem umożliwiające branding, a także QR kody przenoszące do aplikacji lub na strony internetowej. Wyróżnienie firmy lub instytucji dzięki której dostęp do funkcjonalnych narzędzi jest możliwy jest istotnym aspektem.

_

PRESTIGE

Zielona Ładowarka Prestige

_

TOTEM

Zielona Ładowarka Totem

_

LIGHT

Zielona Ładowarka Light

_

Zielona Ławka

Zielona Ładowarka – Ławka modułowa

_

NATURE BENCH

Zielona Ławka Nature

_

STACJA NAPRAWCZA

Zielona Ładowarka – Moduł stacji